Homestaging

HOME STAGING

Chcete prodat byt nebo dům? Hledáte dlouhodobé nájemníky?
Využijte služeb home stagingu, které Vám nabízíme ve spolupráci se zkušeným architektem a pomohou připravit nemovitost pro prodej či pronájem a vytvořit poutavou prezentaci.
Cílem je podtrhnout kladné stránky Vaší nemovitosti tak, aby byla atraktivní pro potenciální kupce nebo nájemníky. Díky provedeným úpravám a zpracované prezentaci si budou moci lépe přestavit Váš byt či dům jako svůj nový domov nebo sídlo firmy. Tohoto cíle lze dosáhnout často minimálními finančními prostředky.
Při prodeji nebo inzerci podnájmu je důležitý první dojem, kdy vzniká potenciální zájem o nemovitost. Pokud inzerát zaujme a dojde k osobní návštěvě, je důležité, aby byl interiér příjemný a ukazoval návštěvníkovi, jak dobře se v něm bydlí a jak se dá zařídit.
Nebojte se investovat do úpravy nemovitosti a prezentace, dosáhnete tak na vyšší prostředky za kratší dobu inzerce.

Průběh spolupráce

Základem je prvotní konzultace přímo na místě nabízené nemovitosti, kde s Vámi nejprve probereme Vaše představy a vysvětlíme základní principy pro úspěšnou prezentaci nemovitosti. V průběhu konzultace s Vámi designér projde jednotlivé místnosti a začne s jednoduchými úpravami. Průběžně Vám bude sdělovat další tipy a rady, jaké úpravy budou mít největší efekt a nejlépe zapůsobí na zájemce o koupi nebo pronájem Vaší nemovitosti.
Navrhované úpravy si můžete provést sami nebo Vám je zařídí sám designér po dohodě s Vámi. Jednoduché úpravy lze provést ještě týž den, v případě náročnějších úprav bude nutné dohodnout termín a cenu navrhovaných prací.
Po první konzultaci a provedení základních úprav sami uvidíte změny, které udělají přesvědčivý první dojem na zájemce a pomohou mu představit si, jak by právě tady chtěl bydlet.
Další nabízené služby
Po dohodě a odsouhlasení Vám můžeme zařídit byt nábytkem a bytovými doplňky.
Zprostředkujeme Vám ověřené řemeslníky, kteří Vám provedou drobné opravy a úpravy bytu (kuchyně a vestavný nábytek, výmalba, tapety, malování na stěny, podlahy apod.)
Profesionální fotografie pro prezentaci Vaší nemovitosti k prodeji nebo pronájmu určené pro realitní kanceláře, internetové stránky nebo noviny.